POLITYKA PRYWATNOŚCI

Wszystkie informacje, które Klient podaje na naszej stronie są niezbędne w celu realizacji usług.

Do danych tych należą:
– imię i nazwisko,
– adres e-mailowy,
– adres do korespondencji,
– numery telefonu,
– numer i inne szczegóły karty kredytowej
– inne informacje niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia Klienta

Informacje te są przez Klientów przekazywane w formularzu rezerwacyjnym. Są one niezbędne do prawidłowego dokonania rezerwacji zamawianych usług oraz obsługi Klienta (wysłania szczegółów rezerwacji , poinformowania o ewentualnych zmianach w planie podróży). Informacje finansowe używane są w celu wystawienia rachunku i obciążenia karty kredytowej – w przypadku wybrania tej formy płatności.

Dane w celach marketingowych wykorzystywane są tylko za wyraźną zgodą Klientów. W przypadku chęci otrzymywania informacji o ofertach specjalnych i promocjach należy zapisać się na newsletter lub wybrać odpowiednie pole w trakcie rezerwacji.

Nie przekazujemy Państwa danych osobowych stronom trzecim za wyjątkiem sytuacji opisanych poniżej.
Dane są przekazywane:
– bankowi – w celu autoryzacji transakcji i weryfikacji płatności
– zaangażowanym stronom trzecim – zwłaszcza liniom lotniczym, hotelom, firmom wynajmu samochodów w zakresie niezbędnym do realizacji zamówionych usług.

Bezpieczeństwo

Strona www.sigmatravel.pl posiada zabezpieczenia chroniące przekazywane dane. Używamy szyfrowania transmisji danych w postaci Secure Socket Layers (SSL), aby zapewnić poufność informacji nam przekazywanych.

Dla celów technicznych i statystycznych wykorzystujemy również:

Pliki z logami
Informacje te służą diagnozowaniu ewentualnych problemów na naszym serwerze, analizie trendów oraz śledzeniu ruchu na stronie w celach statystycznych

Pliki cookies
czyli niewielkie informacje zapisywane przez serwer na komputerze użytkownika w pliku tekstowym, którą serwer może odczytać przy ponownym połączeniu z tego komputera. Służą dopasowaniu serwisu do indywidualnych potrzeb Klienta.