wczytuję...

Bony turystyczne

Elementem wyjątkowym w ofercie naszej firmy są vouchery turystyczne. Dzięki nim mamy okazję na podarowanie bliskim wymarzonych wakacji.

Vouchery mogą opiewać na różne kwoty w zależności od woli osoby finansującej. Działają one na zasadzie karty podarunkowej – to obdarowany decyduje z jakiej usługi turystycznej chce skorzystać i w jakim terminie. Dzięki temu możemy bliskiej osobie – czy to solenizantowi w dniu jego urodzin, czy młodej parze wstępującej na nową drogę życia – podarować wakacje w jej ulubionym zakątku świata i odpowiednim, zależnym od jej woli, czasie.

Poniżej znajdą Państwo ofertę dostępnych bonów.

Więcej informacji na temat Voucherów Turystycznych udziela biuro obsługi Klienta w Kielcach.

nr. tel. +48 41 364 50 50
adres e-mail: biuro@sigmatravel.pl

Formularz zamówienia bonów:

Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych przez P.W. BOKKA SP. ZO.O. Kielce ul. Planty 16, 25-502 Kielce oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, tj. w celu przedstawiania mi ofert przez w tym również z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń i tzw. automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.W. BOKKA SP. ZO.O. Kielce ul. Planty 16, 25-502 Kielce w celu otrzymywania informacji marketingowych, w tym również newslettera.

szukaj
SZUKAJ
SZUKAJ

Nasi Partnerzy