O firmie

   20 lat tradycji turystyki lokalnej i globalnej na najwyższym poziomie. Współpraca z siecią biur międzynarodowego konsorcjum turystycznego Lufthansa. Grupa oddziałów lokalnych w Warszawie, Radomiu, Tarnowie i Kielcach. Marka rozpoznawalna na całym świecie. Akredytacja Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Powietrznego. Doświadczona obsługa zdolna skoordynować każdą podróż we wszystkie miejsca na całym świecie.
To wszystko kryje się pod jednym pojęciem – Sigma.

Firma Sigma jest jedną z najlepszych, najstarszych i najbardziej doświadczonych agencji turystycznych w Polsce. Jako pionierzy w kraju, jeszcze pod postacią kieleckiego biura podróży, sprzedawaliśmy pierwsze komercyjne bilety lotnicze. Jesteśmy jednym z najprężniej działających członków IATA w Polsce. Aktualnie grupa Sigma gromadzi pięć aktywnie funkcjonujących oddziałów wspartych wykwalifikowanym i doświadczonym personelem. Charakterystyczną cechą naszego biura jest możliwość pełnego dostosowania planu wyjazdu do potrzeb klienta.

 

Zakres działalności biura

W portfolio naszej agencji znajdują się wyjazdy służbowe, integracyjne, jak i podróże turystyczne. Szerokie możliwości organizacyjne oraz wysoko rozwinięta współpraca międzynarodowa pozwalają nam kreować ogromny wachlarz wszelkiego rodzaju usług wypoczynkowych. W naszej ofercie można znaleźć:

 • Usługi związane z rezerwacją wszystkich możliwych typów biletów lotniczych, włączając w to tzw. budżetowych przewoźników;
 • Pośrednictwo w rezerwacji hoteli, hosteli oraz pensjonatów na całym świecie;
 • Szeroką gamę pakietów turystycznych najpopularniejszych polskich agencji (m. in. TUI, Neckermann, Itaka, Rainbow, Ecco, Grecos);
 • Usługi związane z tzw. szyciem – kreacją podróży na indywidualne potrzeby klienta;
 • Zestaw polis ubezpieczeniowych na wyjazdy służbowe, jak i wypoczynkowe;
 • Koordynację w zakresie wynajmu samochodów i taksówek (m. in. Hertz, Avis, Europcar, Sixt)
 • Rezerwację i sprzedaż biletów kolejowych, promowych oraz autokarowych;
 • Organizację transferów dla podróży indywidualnych i grupowych;
 • Incentive travel (kreację indywidualnych motywacyjno-integracyjnych programów dla firm);
 • Organizację konferencji oraz szkoleń;
 • Dostarczanie dokumentów podróży pod wskazany adres na terenie całego kraju;

Warto nadmienić, że nasze biuro oferuje wysoce konkurencyjne ceny w stosunku do innych tego typu agencji, a nawet popularnych ostatnio porównywarek. Atutem firmy Sigma jest też duże doświadczenie personelu i spory zakres kontaktów na całym świecie.

Przedmiot działalności firmy

Podstawowe przedmioty działalności biura turystycznego Sigma to podróże służbowe, motywacyjne oraz wyjazdy turystyczne. Warto zaznaczyć, że w tym zakresie oferujemy szeroki wachlarz możliwości kreacji i personalizacji wycieczek.

 • Podróże służbowe

W ramach podróży służbowych oferujemy pełen zakres usług związanych z rezerwacją wszelkich potrzebnych atrakcji oraz profesjonalną koordynacją i organizacją całej imprezy. Ciekawym elementem naszej oferty biznesowej jest kreacja pakietów wakacyjnych pod konkretne grupy docelowe np. singli, rodziny czy grupy przyjaciół.

 • Podróże motywacyjne

Nic tak nie pomaga w scaleniu zespołu jak podróż motywacyjna. W naszym portfolio można znaleźć tego typu wyjazdy, które oprócz zwykłych, klasycznych dla wycieczek turystycznych, cech zawierają specjalne programy ATB. Zalicza się do nich sporty ekstremalne i szereg innych aktywności o charakterze integracyjno-motywacyjnym.

 • Wyjazdy turystyczne

Ostatnim, najbardziej klasycznym elementem naszej oferty, są wyjazdy turystyczne. Niewątpliwą zaletą biura Sigma w tej kwestii jest wysoka elastyczność i możliwość personalizacji wycieczek pod każdym względem.